תמ"א 38 רמת גן

תמ"א 38 רמת גן ואתם

אם אתם מתגוררים ברמת גן הגיע הזמן שתדעו על פרויקט תמ"א 38 רמת גן. פרויקט תמ"א 38 רמת גן מבצע חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה וזה לא צחוק : לפי הסטטיסטיקה מתרחשת בישראל רעידת אדמה חזקה כל 100 שנה בממוצע והאחרונה הייתה ב-1920. אם אתם רוצים להגן על דירתכם באמצעות פרויקט תמ"א 38 רמת גן המשיכו לקרוא. אנחנו בטוחים שלא תצטערו

 

הדקה ה-90

כמו שכתבנו לעיל בתחום רעידות האדמה אנחנו נמצאים בדקה ה-90. חשוב לזכור שבתחום זה אין התרעה מראש ולכן חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה הכרחי. למעשה, הפתרון הטוב ביותר שקיים כיום בשוק לתושבי רמת הוא פרויקט תמ"א 38 רמת גן . המשיכו לקרוא והבינו למה.

פרויקט זה מאפשר לכם לתפוס שתי ציפורים במכה אחת ולהינות מכל העולמות : גם התחדשות עירונית וגם הגנה מפני רעידות אדמה. אם הייתם בפומפיי אתם יודעים שרעידת אדמה יכולה להיות קטלנית ושאין מפניה הגנה טבעית. מזל שהמציאו את פרויקט תמ"א 38

 

מה זה תמ"א 38?

תמ"א 38 היא תכנית מתאר ארצית (בראשי תיבות תמ"א) שמאפשרת ליזמי נדל"ן לחזק מבנים מפני רעידות אדמה. התכנית משלבת בתוכה הזדמנות אמיתית להתחדשות עירונית כך שכולם מרויחים : גם יזמי נדל"ן וגם אתם תושבי רמת גן.

עם זאת, מכיוון שמדובר בעניין רציני של חיים ומוות יש לבחור בטובים ביותר או במילים אחרות – בחברת אפקים. החברה יוזמת ומבצעת פרויקטים של תמ"א 38 בכל הארץ עוד מתחילתו לפני 30 שנה.

 

וזה לא הכל

החברה אינה יוזמת ומבצעת רק פרויקטים של תמ"א אלא היא מעורבת בפרויקטים נדל"ניים שונים : פרויקטים תעשייתיים, מסחריים, עסקיים ופרטיים בכל סדר גודל, היקף ורמת מורכבות. ועל זה אמרו חכמים –נסיון ומקצועיות של  30 שנה לא הולכים ברגל

החברה יוזמת ומבצעת פרויקטים של פנוי-בנוי, תוספות בנייה, אחזקה של בתים ומבנים ובניית ממדים ואתם מוזמנים להתרשם מהאיכות, המקצועיות, הבטיחות, היחס ללקוחות, האמינות ומהעמידה בלוחות הזמנים.

 

מה צריך לעשות?

למעשה, כדי להינות מיתרונותיה של חברת אפקים אתם צריכים רק לבחור את אמצעי התקשורת:

  • טלפון שמספרו 072-33-80-713
  • מייל שכתובתו ofakim3@walla.co.il
  • השארת הודעה באתר האינטרנט של החברה באמצעות האייקון "צור קשר"
  • פגישה אישית עם אנשי החברה במשרדיהם ברוטשילד 107 ברמת גן.

ואגב, דרך הפנייה אינה רלוונטית כי בכל מקרה תיהנו מחברה שחרטה על דגלה שני דברים: השגת שביעות רצון של לקוחותיה והגשמת חלומותיהם. אנחנו לא יודעים איך הם עושים את זה רק נגיד שהם משתפים פעולה עם טובי המהנדסים, המפקחים והאדריכלים ביצירתיות, גמישות ודינאמיות.

אל תתנו לרעידת האדמה הגדולה הבאה לפגוע בכם והכינו את עצמכם עוד היום – בחברת אפקים מחכים לכם אז למה אתם בדיוק מחכים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.