חברה לניקיון בתים

בעידן בו אנחנו חיים כאשר אנו נמצאים כל היום במרוץ הבינו רבים כי אם הם יבקשו עזרה בניקיון זה ממש לא ייחשב כמותרות. אנחנו עסוקים כל היום עם העבודה, עם הבית ועם הילדים ומתי נותר לנו זמן או כוח למרק את השמשות או לקרצף את הרצפה?… אם יש לנו קצת פנאי עדיף שננצל אותו לשעות איכות עם בני הבית. כי את זה אף אחד לא יכול לעשות במקומנו.

חברה לניקיון בתים או עוזרת בית פרטית?

אז החלטנו לקחת עזרה בניקיון. כאן עולה השאלה, במה כדאי לבחור? חברה לניקיון בתים או עוזרת בית באופן פרטי. כאן כדאי לעמוד על היתרונות הרבים שיש לחברת הניקיון להציע לעומת עוזרת הבית אשר אותה עלינו לחפש באופן עצמאי.

חברה לניקיון בתים מונעת ממכם חיכוכים עם עובד שאינו מוצא חן בעיניכם

כולנו יודעים כי בחירה בעוזרת בית היא אינה בחירה קלה. גם לאחר שיש לנו כבר עוזרת לא תמיד אנחנו מרוצים מהעבודה שלה ולא כל כך נעים להעיר לה שוב ושוב. גם אם החלטנו להחליף אותה בעוזרת אחרת לא תמיד נחוש בנוח לעשות את הדבר. אם נפנה לכתחילה אל חברה לניקיון בתים הרי שהיא זו שאתה נדבר והיא תדאג לשלוח לנו את הצוות הכי מתאים לנו. אם יהיו לנו הערות נוכל למסור זאת דרכה ולמנוע פגיעות או חיכוכים עם עובדי הניקיון.

מחירים סבירים –

עוזרת בית פרטית אינה מוגבלת מבחינת הדרישות. היא עשויה להפקיע מחירים ולא בטוח שאנחנו נדע בכלל שהיא הפריזה במחיר מהסיבה הפשוטה שאנחנו פשוט לא מכירים את השוק. אם נפנה אל חברה לניקיון בתים נהנה גם מהבחינה הזו כי החברה לא תדרוש כנראה מחירים גבוהים מעבר למקובל.

ראש שקט מבחינה חוקית –

כאשר אנחנו בוחרים להעסיק עוזרת בית אנחנון למעשה נהיה אחראיים על דיווח לרשויות המתאימות על עצם ההעסקה של עובד בבית. יהיה עלינו לשלם עבורה את דמי הביטוח הלאומי ואם יקרה לה משהו אנחנו תצטרכו לדאוג למתן פיצויים. גם פיצויי הפיטורין יושתו עלינו במקרה ונחליט לפטר אותה. כדי שלא להיכנס לתסבוכת שכזו מומלץ מאוד לפנות אל חברת ניקיון לבתים פרטיים וליהנות משירות מושלם של חברת ניקיון ופוליש שידאגו לניקיון יסודי של הבית שלנו.

חברת פוליש וניקיון מבטיחה ניקיון יסודי מקצועי –

חברת ניקיון ופוליש, מעסיקה צוות מקצועי ומצוידת בכל מה שצריך על מנת שהניקיון ייעשה באופן הכי יסודי והכי מקצועי ומושלם. הן מבחינת הציוד המיוחד והן מבחינת אנשי הצוות המרכיבים את החברה.

אז מכל הסיבות שבעולם. בוחרים חברת ניקיון לבתים פרטיים ונהנים מבית מצוחצח ונקי לגמרי, כל זאת מבלי לטרוח כלל!

פולישוק – חברת פוליש וניקיון המבטיחה לכם ניקיון יסודי ומושלם ולכם יישאר פנאי לדברים החשובים לכם באמת.